• Telefon: +90 533 949 27 24
  • E-posta: 2023uhp@gmail.com
  • Çalışma Saatleri: 07: 00-21: 00

Deneme Dersi

Deneme dersi al

Deneme Dersi

Urban Health Pilates olarak stüdyolarımızda, daha fit bir vücuda sahip olmak, kilo almak- kilo vermek, günlük yaşamın getirdiği bel, boyun, diz ağrıları gibi rahatsızlıklardan kurtulmak veya hamilelik döneminin getirdiği olumsuzlukları en aza indirmek için egzersiz yapmak isteyen üyelerimize özel birebir pilates dersleri veriyoruz.

Bunun yanı sıra, çeşitli nedenlere bağlı olarak bel, boyun ve omurga problemleri yaşayan veya sakatlıklar sonrası rehabilitasyon ihtiyacı duyan üyelerimizi sağlığına kavuşturmak ve yaşam kalitelerini arttırmak için yüksek tecrübeye sahip ve eğitimli uzman kadromuzla birlikte hizmetinizdeyiz (Tüm çalışmalarımızı, doktorunuzun koyduğu teşhis sonrasında, onun önerileri doğrultusunda yapmaktayız).

Deneme Dersinde Sizi Ne Bekliyor?

 

Öncelikle stüdyolarımızdan içeriği girdiğiniz anda, sizleri sıcaklık ve samimiyetin karşılayacağından emin olabilirsiniz. Ardından uzman eğitmenlerimiz, ilk olarak postür analizini yaparlar. Vücut analizinizi yaparken hem üzerinde çalışılması gereken bölgelerinizi tespit eder hem de kendi bedeninizi size tanıtarak farkındalığınızı arttırırlar. Bunun sonunda ise size özel bir egzersiz programı oluşturulur. Eğer özel bir sağlık probleminiz varsa, konuyla ilgili mutlaka doktorunuza veya UHP olarak birlikte çalıştığımız doktorlara danışılır ve programınız sizin için en uygun hale getirilir. Tüm bu veriler ışığında takip edeceğiniz egzersiz programı size tüm açıklığıyla, sebepleriyle adım adım anlatılır. Beslenme konusunda bilgi desteğine ihtiyacınız varsa, bu sağlanır. Deneme dersimizin sonunda sizden tek beklenen ise, sizin için hazırlanan özel programı düzenli olarak uygulamanız; yani haftada 2 veya 3 kez bizi ziyaret etmenizdir.

 

Deneme Dersi Almak İçin:

İletişim numaramızdan bizi arayabilir veya sayfanın başındaki başvuru formunu doldurabilirsiniz.