• Telefon: +90 533 949 27 24
  • E-posta: 2023uhp@gmail.com
  • Çalışma Saatleri: 07: 00-21: 00

Referanslarımız

Davut Beresi

Her önüne gelenin her köşede pilates salonu açmaya başladığı bir dönemde ne yaptığını, nasıl yapılacağını, neyin niçin yapıldığını bilen bir ekiple karşılaşmak hoş bir sürpriz. Temiz ama cafcaflı olmayan bir mekan, yılışık olmayan bir samimiyet, neredeyse aile doktoru kıvamında bir ilgi, kişiye göre gerekeni tasarlayabilen bir birikim. Kulağa basit gibi geliyor ama bunları bu şehirde hep bir arada bulabilmek pek de kolay değil. Bana 55 yaşımda spor yapmayı sevdirebildiler. Bu sadece iyi “pilatesçi” olmakla becerilebilecek bir iş değil.

Hande Atalay

10 ay kadar önce, belimdeki şiddetli ağrılar hayatımı yaşanmaz kılmaya başladı. Başvurduğum doktorların çoğu acil ameliyat önerdi. Omurumdaki kaymanın geri dönülmez olduğunu ancak stabil tutabilmenin mümkün olduğunu söylediler. Bir buçuk ay çelik korseli yaşantıdan sonra artık Gökhan Hoca ile çalışmaya hazırdım. Sürecin başından beri o da doktorumun pilatese başlayabilirsin onayını bekliyordu. Beklerken de bana, mucize ilaç “nefes tekniklerini” öğretmiş, zaten çoktan başlamıştı beni çalıştırmaya. Ve sabrın sonu selamet. Başladık sonunda haftada 4 günlük yoğun programımıza…Böyle hassas bir süreçte güvenebileceğim tek adres… UHP ekibi ile… Çok büyük bir sabır, müthiş bir güler yüz, ama hepsinden önemlisi ne yaptığını çok ama çok iyi bilen bir ekip. Beni o kadar güzel kucakladılar ki, zaman zaman bozulan moralimi de, kendini taşıyamaz haldeki bedenimi de yeniden ayağa diktiler. Yolum onlarla kesiştiği ve omurgamda bir metal yığını ile yaşamak zorunda kalmadığım için çok şanslıyım. Teşekkürler Gökhan, teşekkürler UHP ekibi 🙂

Ömer Akarca

Üniversite yıllarımda Amerikan Futbolu oynamış birisi olarak spor salonları ve fitness bana yabancı kavramlar değil. Urban Health Pilates’le tanışmadan önce kendimi hem kardio’suyla hem de ağırlık çalışmalarıyla iyi spor yapan ve güçlü birisi olarak tanımlardım. Ancak UHP’ye başladıktan sonra gerçek fitness’in ve gerçek kardio’nun ne olduğunu gördüm. Artık sadece daha güçlü değil aynı zamanda daha iyi bir vücut duruşuna sahibim ve kendimi daha enerjik ve sağlıklı hissediyorum.

Ayşe Demir Özer

Benim deneyimimde spor yaptığım yerle ilgili en kritik faktör beni ne kadar motive edebildiği. Çok yoğun ve uzun saatler çalıştığım için, spora ancak sabah saatlerimi ayırabiliyorum. Bu noktada sabah 6.30’da uyanıp 7’de salonda olmamı sağlayabilecek bir motivasyon kaynağı gerekiyor hayatımda. UHP, özellikle benim gibi insanlar için en doğru adres. Aileniz haline gelen hocalar, her ders farklılaşan ve sıkılmanızı imkansız kılan programlar, her kişinin ihtiyacına ve kapasitesine göre şekillenen dersler, daha da önemlisi, vücudunuzda yaşanan hem sizin farkettiğiniz hem de çevrenizden sürekli övgü almanızı sağlayan değişimler. Haftanın 3 sabahı 7’de asker gibi orada olmamı sağlayan, karın kaslarımın arkadaş ortamlarında dilden dile dolaşmasına sebep olan, pilates dersim olmayan sabahlar en azından yürüyüş yapmam için gerekli motivasyonu veren, besinlerime dikkat etmemi sağlayan ve bu konudaki bilincimi artıran, hepsinden de önemlisi güler yüzleri, kuvvetli iletişim yetenekleri ve iyi kalpleriyle beni kendilerine bağlayan sevgili hocalarıma ne kadar teşekkür etsem az. Yalnızca pilates yapmak değil, sporu ve sağlıklı yaşamı hayatının parçası haline getirmek isteyen herkese UHP’yi yüzde yüz öneririm.

Merve Boluğur

Pilatesin bedenimdeki değişimleri, hayatıma kattığı motivasyon ve iç enerjisi ile benim UHP’ye güle oynaya gelmeme sebep olan, sadece ders yapma algısını yıkıp sırdaş da olabilen nesli tükenmiş, adam gibi adam Onur Hocam – teşekkür ederim.

Bennu Gerede

Survivor yarışması öncesi Onur Hoca ile Urban Health Pilates’te kamp dönemi geçirdim. Sıkı bir çalışma sonrası yarışmada çok başarılı oldum. Urban Health Pilates sayesinde daha sıkı ve daha dengeli bir bedene sahip oldum.

Eliz Sakuçoğlu

Urban Health Pilates bir yaşam tarzı. Onlar sayesinde spor hızlı bir şekilde hayatıma girdi ve uzunca bir süre de çıkacak gibi görünmüyor 🙂 Eğlenceli çalışma ortamından tutun, farklı vizyon sahibi hocalarına kadar UHP farkını her alanda ortaya koyuyor. Onlarla güne sporla başlamak benim için bir ayrıcalık. 😉

Eylem Şenkal

Urban Health Pilates, tam da yaşla beraber eskisi gibi olamayacağımı düşünürken ve kendime olan inancımı yitirmeye başlamışken vücudumun yeniden şekillenmesini sağladı. Buradaki eğitmenlerim sayesinde eskisinden iyi olabileceğimi kanıtladılar. Artık daha güvenli ve güzel hissediyorum kendimi. Herkesin benim deneyimlediğimi yaşamasını tavsiye ediyorum. Yeni yılda kendinizi Urban Health Pilates ile keşfedin. 🙂

Murat Güloğlu

Fitness kökenli olduğum için pilatese bakışım mesafeliydi fakat yapmaya başladıktan sonra bedenimdeki farklılığı kısa sürede görünce aradığımı buldum dedim. Tabii hocaların profesyonelliği ve samimiyeti de cabası. Sevgilerle…

Seda Tekindağ

Geçirmiş olduğum trafik kazası sonrası yürüme zorluğu çekiyordum. Sağlıklı yürüyüşüme kavuşabilmem için aldığım fizik tedavinin yanısıra pilates yapmamın büyük faydası olabileceğini söylemişlerdi. Urban Health Pilates’e arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine gittim. Yapmış olduğum pilates sonrası yürüyüşüm, dengem ve duruşumda çok büyük gelişmeler kaydettim. Bu kısa sure içerisinde kaydettiğim güzel ilerleme hem motivasyonumu hem de fiziksel gücümü olumlu yönde etkiledi. Urban Health Pilates ailesine, katkılarından ve hizmet alan tüm üyelerine göstermiş oldukları yakınlık, samimiyet ve güleryüzden dolayı teşekkür ederim. Sevgiler.

Çiğdem Azrak

Urban Health Pilates ile tanıştıktan sonra, vücudumdaki kasların tek tek çalıştığını ve dengemin her geçen gün arttığını gözlemledim. Bu süre içerisinde diyetle beraber yağ oranımın düştüğünü ve kas oranımın arttığını sevinçle gördüm. Çok medeni bir ortamda, genç ve yetenekli hocalar eşliğinde spor yapmanın zevkini herkese tavsiye ederim.

Arzu Küfündür

Pilatese başladığımda Urban Health Pilates yeni açılmıştı. Ekibimden bir arkadaşım vasıtasıyla Onur Hoca ile çalışmaya başladım. Bel ve boyun fıtığımın ağrıları, sürekli seyahat etmemden dolayı bir türlü düzelmiyordu. Onur Hoca hiç bıkmadan ”hadi patron (bana patron ismini taktı), hadi Arzu” diye diye beni çok sıkı bir şekilde çalıştırıp, bel ve boyun fıtığımı toparladı. Şimdi iyiyim. Hala çok seyahat ettiğim için eskisi kadar sık ders yapamasam da ara ara mutlaka gidiyorum. UHP’nin aile ortamı, Gökhan Hoca ve Onur Hoca harika insanlar. UHP sayesinde pilates artık vazgeçemediğim bir alışkanlık oldu.

Serap Baysal

3 yıl önce pilatesle tanıştığım zaman boyun fıtığım yüzünden zor günler geçiriyordum. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile Gökhan Hoca ile pilatese başladım. Yavaş yavaş ağrılarım geçti, şimdi kendimi zinde ve mutlu hissediyorum. Herkese tavsiye ediyorum.

Özlem Akçor

Bence pilates yapmak insanın kendisine yapacağı en önemli yatırımlardan biri. Urban Health Pilates’de hocalar adeta bir terapist gibi kişi üzerinde ince ince çalışıyor, her hareketin hakkını veriyor ve maksimumda faydalanmanızı sağlıyor. UHP’yi keşfettiğimde zamanım kısıtlı olduğu için evde ayrıca kendim yapmak üzere UHP Akademi’den “eğitmenlik programını”da aldım. Aktif spor yapan herkesin bu kursu almasını tavsiye ederim. Arkadaşlarıma artık doğum günlerinde UHP’den ders hediye ediyorum ve hepsinden özel teşekkür alıyorum.

Ömür Sabuncuoğlu

Yağmurlu bir sonbahar akşamı sevgili Sıla Gençoğlu sayesinde sizinle tanıştık. Onur ve Gökhan, iyi ki hayatımdasınız. Pozitif ve yüksek enerjinizle bana pilatesi sevdirdiniz. Sadece vücudum değil, yaşam tarzım da sizinle değişti. Pilates yaparken çok eğleniyorum. Profesyonel ve disiplinli eğitmen kadronuz sizi Türkiye’de bir numara yaptı. Urban Health Pilates ailesinin bir parçası olmaktan ötürü çok mutlu ve gururluyum. Çünkü hem sıkı, sağlıklı bir vücut, hem de gerçek dostlar kazandım. 🙂

Mert Vidinli

“Nişantaşı’nın en iyi pilates stüdyosu neresi?” twiti ile keşfettiğim UHP’nin ekibi ile yaklaşık 30 derste 7 kilo verdim. Bilinen yöntem ve uygulamaların dışında kendi vücut ağırlığımla ve cardio çalışmalarımızla kendimi baştan yaratmamı sağladılar. İyi birer motivatör, arkadaş ve eğitmen olmaları benim ekiple kurduğum ilişkinin daha sağlam olmasına sebep oldu. Benim gibi eğlence sektöründe çalışan bir insana terapi niteliğinde eğitim veren başta Onur Hoca olmak üzere tüm ekibe teşekkür ediyorum. Spor yapmanın ötesinde insan ilişkilerinin de önemini vurgulayan bu akademide bence en kısa zamanda siz de yerinizi alın.

Giovanna Taoussi

Yaklaşık bir sene önce etrafımda tek pilates yapmayanın ben olduğumu fark edince bu işte bir iş var deyip Urban Health Pilates ile tanıştım. 3-4 ay içinde Gökhan Hoca ile yaptığımız düzenli çalışmalar sonucu son 8 senedir çektiğim boyun ağrılarından kurtuldum. Böylece, pilatesin sadece son zamanların moda sporu olmadığını ve gerçekten fiziksel sorunlara en doğal ilaç olduğunu tecrübe etmiş oldum. Ayrıca, Urban Health Pilates stüdyosu sıcak ortamı, birbirinden sempatik eğitmenlerinin cana yakın yaklaşımlarıyla geçerken bir kahve ve sohbet yapalım diyebileceğiniz kıvamda.

Yelda Mangırlı

Gökhan Hoca ile aldığım bir tavsiye üzerine tanışmamız, daha sağlıklı ve keyifli bir hayata geçişimin başlangıcı oldu. Son bir kaç yıldır bel ve boynumdaki fıtık sebebi ile rahatsız edici bir ağrı günlük hayatımda yer etmiş durumdaydı. Ağrılarımdan yüzme, spor salonu vb aktivitelerle de maalesef kurtulamadım. Gökhan Hoca ile düzenli olarak uyguladığımız pilates dersleri sonucu, 10 ders sonra ağrılarımdan tamamen kurtulmuştum. Dahası kendimi yenilenmiş hissetmeye başladım. Zamanla daha güçlü ve düzgün bir vücuda sahip olmak beni bu eşsiz spora daha da çok bağladı. Gökhan Hoca’nın ve Urban Health Pilates’in özellikle sağlıklı yaşam ve vücudumuzu daha iyi tanımamız ve kullanmamız konularında verdikleri bilgiler eşsiz. Yaklaşık 2,5 yıldır aralıksız çalışmalarımız ve sağladığı belirgin fayda, Urban Health Pilates’i hayatımın vazgeçilmez bir parçası haline getirdi. Tüm ekibin başarılarını, büyüyerek ileriye taşıyacağına inancım sonsuz. Teşekkürler UHP!

Seda Tokmak

Pilatese başlama sebebim belimde oluşan skolyoz ağrısı ve boyun fıtığıydı. Doktorum bu sorunun çözümü için pilates yapmamı önerdi. Araştırmalarım ve tavsiyeler doğrultusunda Urban Health Pilates’e başladım. Gökhan Hoca ile ilk çalışmaya başladığımda duruş bozukluğu kaynaklı ağrılarla baş etmeye çalışıyordum. Gökhan Hoca’nın doğru yönlendirmeleri ve yaptığım egzersizler sayesinde ağrılarım çok azaldı ve duruşum olması gerektiği şekli aldı. Dinamik, enerjisi yüksek, iskelet sistemi konusunda bilgili, disiplinli ve empati yeteneği güçlü hocalarıyla UHP hem sıkıntılarımı iyileştirmede, hem de geleceğe yönelik oluşabilecek fiziksel problemleri kontrol altında tutabilmem konusunda beni olumlu destekledi. Herkes için doğru bir adres olduğunu düşünüyorum.

Ceylan Demir Erdal

Spor yapmayı, takip etmeyi, spor hakkında yazılar yazmayı çok seviyorum; çünkü sporun hayata her açıdan çok büyük bir değer kattığı inancındayım. Urban Health Pilates bunun en güzel kanıtıdır benim için. Pilates güvenilir, “bilinçli, bilgili ve tecrübeli hocalar eşliğinde yapıldığında” hayatınızı baştan aşağı değiştirebilecek güçte bir etkiye sahip… İşte Urban Health Pilates’te, başta Onur Hoca ve Gökhan Hoca olmak üzere tüm değerli hocalar size bu güveni daha kapıdan girdiğiniz anda hissettiriyor. Bir saat içerisinde bambaşka bir insan olup çıkıveriyorsunuz buradan. Yere daha güçlü basıyorsunuz; yüzünüz başka gülüyor. Hayata daha mutlu bakıyorsunuz. Belinizdeki, boynunuzdaki, omzunuzdaki ağrıları gerilerde bırakıyor, başta imkansız gibi gözüken hareketleri yaparken kendinize inanamıyorsunuz. Aynaya baktığınızda başka birini görüyorsunuz. Hem ruhsal, hem bedensel olarak. Her zaman söylediğim bir şey var; ben bu muhteşem deneyimi tüm sevdiklerimin farkına varmasını yürekten diliyorum. Bu vesile ile her birini ayrı ayrı çok sevdiğim tüm UHP ailesine de binlerce teşekkür ediyorum…

Barbaros Büyükakkan

UHP, kendi hayatıma, geleceğime yaptığım en büyük yatırımlardan biri. Zamana meydan okumak ve kendimi mutlu etmek için bir şey yapıyorum: 1 saatte sıkıcılıktan uzak spor ve mutluluk. Bir kez deneyen bir daha bırakamaz…

Aslı Çelik Hatemi

UHP beni ve vücudumu baştan yarattı desem yeridir. Gökhan ve Onur Hoca hem çok iyi birer pilates eğitmeni, hem de çok iyi birer arkadaş. UHP’nin ortamı çok güzel ve kaliteli bir spor ortamı olduğu kadar çok sıcak bir dost ortamı. Ayrıca bir avukat olarak disiplinime disiplin kattınız – iyi ki varsınız!

Dolunay Obruk

İnsan hayatta bir işi yapıyorsa, ne yaptığının bilincinde olmalı diye düşünürüm hep. Sporun, sağlığa yararlarının yanı sıra, bilinçsiz ortamlarda kalıcı zararları olabileceği için, Urban Health Pilates, kurucuları olan Gökhan ve Onur Hoca’nın vizyonları ve bilinçli yaklaşımları sebebiyle, benim güvenle önerebileceğim bir spor merkezidir. Sadece fiziksel değil, zihinsel açıdan da yararlandığım bu ortamın, ilk günden beri hayat kaliteme pozitif etkisi olduğunu hissediyorum.

Ayşe Can Bayraktar

Bilinçli, tecrübeli ve eğitimli hocalarla fit bir vücuda sahip olmak için en doğru adres. En başta yapılan vücut analiziyle duruş bozukluklarımın farkına vardım ve şu anda onları da düzelterek fitleşiyorum. Çok kısa sürede gözle görülür fark elde ettim. Her zaman sporla ilgilenmeme rağmen doğru nefesle ne kadar farklı sonuç alabileceğimi öğrendim. Tavsiye ediyorum.

Deniz Şenelt

UHP en başta hocalarının bilgi seviyesi ve iletişim yetenekleri dolayısıyla herkese ama özellikle de yoğun çalışan kişilere tavsiye edeceğim bir sağlıklı yaşam merkezi. İş hayatım çok hareketli olduğu ve bol seyahat içerdiğinden enerjimi sürdürebilmem için düzenli ama esnek bir spor hayatına ihtiyacım oluyor. Burada kişiye ve durumuna özel yapılan programlarla, öncelikle vücuduma hakimiyet kazanmam ve denge açısından kısa sürede büyük ilerleme elde ettik. Duruş, esneklik ve omurga mobilizasyonu sayesinde de daha rahat hareket ediyorum. Her ders sonunda dinlenmiş olarak daha enerjik bir şekilde günüme devam ediyorum. Pilates doğru yapıldığında çok faydalı bir spor ve hocaların bilgi ve tecrübesi çok önemli. O nedenle de UHP’yi gönül rahatlığıyla öneriyorum.

Ceylan Atınç

Çok uzun saatler ayakta kalmak, ayakta çalışmak, duruş bozukluğu gibi nedenlerin yol açtığı bel ve sırt ağrılarım vardı. Bana terapi gibi gelen 3 ay sonunda bu ağrılar yok denecek kadar azaldı. Pilates kendim için yaptığım en iyi şeylerden biri. Beni güne hazırlıyor, enerjimi arttırıyor ve direncimi güçlendiriyor.

Ferhan Talib

Uzun süre bir trend olarak yaklaştığım ve uzak durduğum pilatesi geç de olsa keşfetmek, hayatımda aldığım en iyi kararlardan biri oldu. Daha da önemlisi pilatesi UHP’de keşfetmiş olmam sanıyorum. Yıllar önce kuaförde bir teyzenin kuaföre “Kocamı boşarım yine de seni bırakmam” dediğine şahit olup çok gülmüştüm. Yıllar sonra ilk kez ben de biri için “Kocamı boşarım hocamı bırakmam!!!” diyorum…

Deneme dersi almak için hemen tıkla!