• Telefon: +90 533 949 27 24
  • E-posta: 2023uhp@gmail.com
  • Çalışma Saatleri: 07: 00-21: 00

Biz Kimiz?

Biz kimiz?

Biz iki eğitmen; Gökhan Üğüden ve Onur Özbek, uzun yıllardır sağlığına kavuşmak ve daha fit bir vücuda sahip olmak; günlük yaşamın getirdiği bel, boyun, diz ağrılarından kurtulmak isteyen kişilere birebir dersler verirken; sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeyi kendi stüdyo ortamımıza taşımaya karar verdik ve bu amaçla 2012 yılında Urban Health Pilates’i kurduk. Gerek çalıştırdığımız öğrenciler, gerekse UHP Akademi bünyesinde yetiştirdiğimiz pilates eğitmenleriyle, Urban Health Pilates’i kısa bir süre içerisinde pilates konusunda iddialı bir merkez haline getirdik. İlk günden itibaren, pilatesin olmazsa olmazları olan hareket ilkelerinden ve güvenli egzersizden asla ödün vermedik ve bu sayede bizlere güvenen üyeler, arkadaşlar edindik. Ve bugün de, dördü İstanbul’da, biri Bodrum’da olmak üzere, sahip olduğumuz dört stüdyomuz ve uzman eğitmen kadromuzla birlikte, pilates yaparak sağlığınıza kavuşmanız için kendimizi geliştirmeye ve yanınızda olmaya devam ediyoruz.

UHP stüdyolarında sizleri neler bekliyor?

Stüdyolarımızda, sizleri içeri girdiğiniz andan itibaren sıcaklık ve samimiyet karşılar. Uzman eğitmenlerimiz, ilk olarak postür analizinizi yaparlar. Vücut analizinizi yaparken hem üzerinde çalışılması gereken bölgelerinizi tespit eder, hem de kendi bedeninizi size tanıtarak farkındalığınızı arttırırlar. Bunun sonunda size özel bir egzersiz programı oluşturulur ve düzenli olarak uygulatılır. Eğer özel bir sağlık probleminiz varsa, konuyla ilgili doktorunuza ve/veya UHP olarak beraber çalıştığımız doktorlara danışılır ve programınız, size en uygun hale getirilir. Tüm bu veriler ışığında takip edeceğiniz egzersiz programı size tüm açıklığıyla, sebepleriyle adım adım anlatılır. Beslenme konusunda bilgi desteğine ihtiyacınız varsa, bu sağlanır. UHP stüdyolarında, sağlıklı bedeni daha da güçlendirmek ve formda kalmak isteyenlerin yanısıra bel fıtığı, boyun fıtığı, diz sakatlıkları, romatoid artrit, ankilozan spondilit (AS), multiple skleroz (MS), kanser sebebiyle lenf sisteminin bir kısmı alınmış, felç geçirmiş bir çok birey, doktorlarının da onayıyla, özelliklerine uygun pilates egzersizleri uygulamış ve başarılı sonuçlar almışlardır. Bu sistem, kişilerin günlük yaşam kalitelerini geri kazanmalarına yardımcı olmuş ve beraber çalıştığımız değerli doktor ve profesörlerin de referanslarını kazanmıştır.

Peki ya, UHP Akademi?

2012 yılında kurduğumuz pilates stüdyosunda dersler verirken, bilinçli pilates yaptıran eğitmenler konusunda büyük bir açık gördük ve konusunda uzman “kişisel çalıştırıcıları” gerek yaşayışları, gerek egzersize bakışları, gerekse ileri antreman bilgisi ile tamamen karşılayabilecek eğitmenler yetiştirmek üzere UHP Akademi’yi kurmaya karar verdik. Daha çok kişiye, standart ve yüksek kalitede hizmet verebilmek amacıyla 2013 yılında kurduğumuz akademimizde, ilk günden beri, gelişmiş eğitim programları düzenliyoruz. Dünyadaki pilates ve egzersiz programlarını ve yenilikleri takip ederek, tüm bunları aynı anda stüdyolarımızda egzersiz yapan öğrencilere uygulatıyoruz.

STÜDYOLARIMIZ

NİŞANTAŞI

TIKLA

ULUS

TIKLA

İSTİNYEPARK

TIKLA

BODRUM

TIKLA

LONDRA

TIKLA

Deneme dersi almak için hemen tıkla!

Aklına takılan bir soru mu var?