UHP AKADEMİ - SERTİFİKA PROGRAMI

Gerek profesyonel olarak bu yönde ilerlemeyi düşünürseniz, gerekse ömür boyu vücut farkındalığınızı kazanmak için eğitimlerimize katılın!
UHP AKADEMİ  -	SERTİFİKA PROGRAMI

Bu yüzyıl bedenlerimizi oldukça pasif kullandığımız ve sadece öne doğru hareket etme üzerine kurgulanmış durumda. Bu da vücudumuzun kas dengesini ve dolayısıyla postürümüzü bozuyor. Ya boynumuz vücudumuzdan önde duruyor, ya sırtımız kamburlaşıyor, ya da belimizin arkasındaki oyuk büyüyor ve sıkışan omurlar ilerleyen evrelerde bizi boyun, bel fıtıklarına götürüyor. Bozulan postür ile vücudumuz bozulan yöne doğru yer çekimine daha çok maruz kalıyor ve devamında yaşanması muhtemel bir çok deformasyona sebebiyet veriyor.

Pilates başta bu saydıklarımızın önlenmesi ve düzeltilmesinde kullanılan günümüzün en ileri egzersiz programıdır. Kişi çok kısa sürede sağlıklı bir duruşa, sıkı bir bedene ve kalıcı kuvvete sahip olur, hem de çok büyük ağırlıklar kaldırmak zorunda kalmadan.

UHP Akademi’nin, bu bilgi ve altyapıyı size kazandırmak için geliştirdiği sistem ile bedenin fonksiyonlarını kolayca anlayacak ve bu sporu bir başkasına bilinçli bir şekilde uygulatabileceksiniz.

Eğitim tarihleri: 25-26 Ekim & 1-2 Kasım

Eğitimler, ikişer haftasonu olmak üzere toplam 4 günden oluşmaktadır. 09:00-17:00 saatleri arasında olmak üzere toplam 16 saattir. Sınırlı kontenjanda açılan eğitimlerimizde yerinizi alabilmek için başvurular: 

Tel: +90 (212) 224 28 72

E-posta: info@urbanhealthpilates.com

Başvuru Formu
Adınız Soyadınız (*) :
E-Posta Adresiniz (*) :
Telefon Numaranız :
Notunuz (*) :
Facebook Twitter Instagram Youtube
UHP Copyright © 2013 / All rights reserved.
Adres: Akkavak Sokak no: 1 Kat: 3 Nişantaşı / İstanbul Telefon: +90 (212) 224 28 72
E-Posta: info@urbanhealthpilates.com