GİZLİLİK POLİTİKASI

Lütfen web sitemizi kullanmadan önce dikkatlice oyunuz.
GİZLİLİK POLİTİKASI

TANIMLAR

İşbu Sözleşmede kullanılan kısaltmalar aşağıdaki gibidir. 

1.KURUM: Sitenin resmi sahibi olan Akkavak Sokak No:1 – Nişantaşı - İstanbul adresli Onu Özbek - Gökhan Üğüden Adi Ortaklığı - Urban Health Pilates A.Ş


2.SİTE: www.urbanhealthpilates.com domain adına sahip internet sitesi. 

3.ZİYARETÇİ: Siteyi kişisel iletişim bilgilerini vermeden okuyarak bilgilenme amaçlı ziyaret eden, ya da kişisel bilgilerini sitede bulunan formlar aracılığıyla ve kendi rızasıyla site sahibi şirket ile paylaşan şahıs veya şahıslar. Sözleşme içinde bundan sonra Kullanıcı olarak anılacaktır. 

4.MÜŞTERİ: Sitede bahsedilen hizmetlerden ücret karşılığında faydalanan, bunun için kişi ve kurum bilgilerini kendi rızasıyla veren kişi ya da kurumlar. Sözleşme içinde bundan sonra Kullanıcı olarak anılacaktır.

MADDELER

1.Gizlilik: Bu SİTE, Kullanıcının gizliliklerini korumakla sorumludur. Ancak bu sorumluluk, internet ortamının gerektirdiği koşullar içerisinde sağlanan en üst düzey gizliliği içermekte olup, internet ortamında hiçbir zaman tam güvenliğin sağlanamadığı da SİTEye giren/kullanan Kullanıcı tarafından bilinmelidir. SİTE, Kullanıcının gizlilik haklarına saygı duyar ve kullanıcının SİTE vasıtasıyla sağladığı tüm bilgiler saklı tutulur. SİTE, üçüncü şahısların yasal ya da yasal olmayan davranışlarının herhangi bir kişi veya kuruma verebileceği hasarlardan sorumlu tutulamaz. Siteye erişerek ve kullanarak KURUM’un Gizlilik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi beyan etmiş olmaktasınız. 

2.Kişisel Olmayan ve Derleme Bilgiler: SİTE ziyaret edildiğinde, SİTE’ye hangi IP’den giriş yaptığınız, sitemizde ziyaret ettiğiniz sayfalar ve her bir sayfa, bilgi formu ve uygulamada ne kadar süre harcadığınız gibi genel bilgiler kaydedilir. Bu bilgilerin tutulmasının amacı KURUM’un sitesini düzenli olarak izleyerek geliştirmek ve hizmetlerini iyileştirmektir. Bu bilgiler genellikle kişisel tanımlama bilgileri ile bağlantılı olmayan IP adresleri kullanılarak alınır.

3.Kişisel Bilgiler: Bir KULLANICI, SİTE üzerinden bir soru gönderdiğinde, belirli bir hizmet için bilgi formu doldurduğunda veya başvuruda bulunduğunda kişisel bilgileri KURUM tarafından kaydedilir.Form alanlarında doldurulması zorunlu alanlar aracılığıyla KULLANICI’dan kendine ait bilgileri vermesi istenebilir. Bu şekilde belirli bir faaliyet için verilmesi zorunlu kişisel bilgilerin verilmemesi durumunda, KULLANICI bu faaliyetten faydalanamaz. KURUM'a verdiğiniz iletişim bilgileriniz KURUM tarafından e-posta, SMS ve direk posta yolu ile reklam ve tanıtım amaçlı olarak kullanılabilir.

4.Veri Güvenliği: Sitemizde izinsiz girişi engellemek, veri doğruluğunu sürdürmek ve bilginin doğru kullanımını sağlamak için site kanalıyla toplanmış bilgiyi koruyan ve güvenliğini sağlayan fiziksel, elektronik ve yönetimsel prosedürler uygulanmaktadır. Tüm şartlara rağmen KURUM, kişisel bilgilerin KURUM sistemlerinden yasal olmayan yollarla elde edilemeyeceğini garanti edemez ve KURUM’un online servislerinin kullanılması halinde sistemlerimizde güvenlik açığı riski de dahil olmak üzere ortaya çıkabilecek tüm riskleri ve sorumluluğu kabul etmiş sayılırsınız.

5.Bağlantılı Siteler: Bu site, kullanıcılarını içeriği KURUM tarafından kontrol edilmeyen başka web sitelerine taşıyan bağlantılar içerebilir. Bağlantı verilmiş olan bu web siteleri, bu sözleşmede belirtilen gizlilik hükümlerinden farklı koşullar içerebilir. Bu web sitelerinin toplayabileceği kişisel bilgilerin derlenmesi, kullanımı veya ifşa edilmesinden KURUM sorumlu değildir. KURUM bu şekilde bir derleme, kullanım veya ifşadan ötürü ortaya çıkabilecek zararların sorumluluğunu kabul etmemektedir. 

6.Sitede Verilen Bilgiler: KURUM, SİTE içeriğinde, tasarımında, erişiminde haber vermeksizin değişiklik ve/veya kısıtlama yapma hakkını saklı tutar. KURUM, herhangi bir nedenle ve tamamen kendi kararıyla SİTE erişimi kısıtlayabilir veya kaldırabilir.
KURUM, SİTE içeriğini güncel ve doğru tutmak için elinden gelen tüm çabayı sarfetmektedir ancak bu bilgilerin doğruluğunu garanti etmez ve bu bilgilerin doğruluğuna, tam olmasına ve güncel olmasına ilişkin hiçbir sorumluluğu kabul etmez. Bu bilgilerin kullanımı KULLANICI insiyatifindedir ve yasal bağlayıcılığı yoktur.

7.Sözleşme Değişiklikleri: Bu Sözleşme değişikliğe tabidir ve KURUM tarafından herhangi bir duyuruda bulunulmaksızın değiştirilebilir. Kullanım koşullarında yapılan değişiklik / değişiklikler SİTEye konulmalarından itibaren geçerlilik kazanacaktır.Kullanım koşullarının güncel halinin kontrolü KULLANICInın yükümlülüğündedir.

Bu sözleşme ile ilgili soru veya sorununuz olduğunda info@urbanhealthpilates.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz. 

Facebook Twitter Instagram Youtube
UHP Copyright © 2013 / All rights reserved.
Adres: Akkavak Sokak no: 1 Kat: 3 Nişantaşı / İstanbul Telefon: +90 (212) 224 28 72
E-Posta: info@urbanhealthpilates.com